ז'בוטינסקי 35

(מגדל התאומים 2, קומה 7)
רמת גן

החלוץ 47

ירושלים

פגישת יעוץ ללא עלות

טיפול בהפרעות קשב וריכוז באמצעות אימון גלי המוח.

אתם מכירים את הילד שלכם מספיק טוב כדי לדעת שהוא יכול יותר.

ברוכים הבאים למרכז גלים, המתמחה בטיפול בהפרעת קשב וריכוז- ADD\ADHD, ללא תרופות , נזקים או תופעות לוואי, באמצעות שיטת לנגפורד.

שיטה מהפכנית הנעזרת בטכנולוגיות נוירופידבק מתקדמות ותוכנות מחשב מפותחות.

התאמה מדויקת בכל פעולה או מחשבה המוח מפעיל חלקים אחרים. בעזרת שילוב של טכנולוגיות טיפולי נוירופידבק וטיפול התנהגותי ניתן לעזור לילד לשנות באופן רצוני את גלי המוח שלו. באמצעות השינוי בחשיבה ניתן להביא את הילד למצבים של ריכוז, להפסיק את הצורך באלימות, לפתח את הביטחון העצמי ולהתגבר על פחדים שהוא חווה. כל זאת באמצעות מגוון כלים המסייעים להתרכז, להתמקד ולהוציא אל הפועל – בעצם להפעיל את המוח". בדיוק כמו שהרמת משקולות מביאה במשך הזמן לשריר חזק ומאומן ולכושר גופני, כך גם האימון של גלי המוח למטרה הרצויה, מביא בסדרה של מפגשים להשראת גלי הריכוז למשך זמן ארוך יותר, לפיתוח היכולת להשתמש באיזורים הקשורים לריכוז ובגרות וקיצור משך הופעתם של גלי הפיזור, הילד מקבל כלי שהוא יכול להשתמש בו בזמן שלו הוא נזקק, אם זה במקרה של צורך להתרכז ולהתמקד ואם זה במקרה של צורך להתגבר ולא לפעול באלימות. אנחנו נותנים בידיו, או יותר נכון בידי המוח שלו, את הבחירה".

הפרעות קשב וריכוז

מטפל

השיטה פורצת הדרך פותחה על ידי יעל לנגפורד, מומחית וחוקרת מוח לטיפול בהפרעות קשב וריכוז, ADD\ADHD. במרכז גלים צוות מטפלים.

אימון

הילד שלכם מאמן את גלי המוח שלו באמצעות תכנת מחשב מקצועית, כיפית ומעניינת שתשפר את ביצועיו.

מטרה

ככל שילדכם יצליח ויתקדם באימון המוחי באמצעות תכנת המחשב, תעלה רמת הקושי של התרגילים אשר יאתגרו את יכולת הריכוז שלו וישפרו אותה

תוצאה

בעקבות העליה ביכולת הריכוז, לומד הילד בעצמו באילו גלים להשתמש, ומגיע לתוצאות מדהימות לטווח הארוך בכל תחומי חייו.

זה הכל בראש!

פעילות המוח שלנו נמדדת באמצעות גלי מוח- גלי בטא (גלים מהירים) המשויכים לריכוז ותשומת לב, וגלי טטה ואלפא (גלים איטיים) המשוייכים לחלימה בהקיץ, דמיון, ריחוף ועולם פנימי.

אצל ילדים עם הפרעות קשב וריכוז, גלי הטטה והאלפא, האיטיים, הם הדומיננטים ולכן הם מתקשים להתרכז.

שיטת יעל לנגפורד באמצעות נוירופידבק מתקדם מאמנת את הילד להפוך את גלי הבטא המהירים לדומיננטים יותר בזמן שהוא זקוק להם, להעלות את רמת הריכוז ותשומת הלב, ועדין לשמר את עולמו הפנימי והכשרונות שלו.

יחודיות השיטה

הבשורה של שיטת יעל לנגפורד היא, שבנוסף לשיטות נוירופידבק מתקדמות היא משלבת שינוי חשיבתי , טיפול התנהגותי, פסיכולוגי וקוגניטיבי . המטפל הוא זה שצריך לעודד את הילד ולשקם את הביטחון העצמי שלו שעשוי להיפגע במשך השנים. ילד עם קשיי קשב וריכוז חווה כישלונות רבים, שמדכאים את ביטחונו העצמי . בשל כך, הוא חווה תסכול רב שמעצים את תחושת חוסר ההצלחה שלו. לעיתים הילד נעזר בתרופות שהופכות אותו לתלוי בהן, ובכך, מחלישות את האמונה שלו בעצמו. זאת הסיבה שהיחס של המטפל כלפי הילד הינו גורם חשוב מאוד בהצלחת הטיפול. גם להדרכה של ההורים יש חלק חשוב מאוד כי לולא הדרכה נכונה, ניתן בבית לחבל במה שנבנה בעמל רב בשעת אימון מרוכזת של נוירופידבק.
זאת בעצם תמצית שיטת יעל לנגפורד שהשכילה להבין שהילד אינו נפרד מהסביבה בכלל ומהמשפחה בפרט. במרכז גלים, רואים את הילד כמכלול שלם ושמים דגש על השפעתה הרבה של הסביבה ובעיקר המשפחה על הטיפול.
השילוב של שיטות מחקריות מדעיות יחד עם טיפול התנהגותי והדרכה של ההורים, מסייע לתוצאות מוכחות הן מבחינה מדעית והן לאחר ניסיון בשטח.

 

שלח/י ווצאפ
1
נשמח לסייע לך
שלום, נשמח לסייע לך בטיפול טבעי בהפרעות קשב.
Call Now Button