ז'בוטינסקי 35

(מגדל התאומים 2, קומה 7)
רמת גן

החלוץ 47

ירושלים

פגישת יעוץ ללא עלות

מיכל ציפה הוא תא אישי דמוי צדפה המבודד את האדם מגירויים חיצוניים המפעילים את החושים. האדם צף בשקט מוחלט וחשיכה רכה על גבי מים נעימים המכילים ריכוז גבוה של מלח אפסום (מגנזיום סולפט) המומס בתוכם. טמפרטורת המים נשמרת בחום קבוע, זהה לטמפרטורת גוף האדם, בכדי למנוע תחושת חום או קור. למיכל דלת מכסה קלה אותה ניתן לסגור בקלות או להשאיר פתוחה לפי בחירה. בזמן הציפה ניתן לשמור על שקט או לשמוע ולהרגיש מוזיקה מיוחדת המגיעה מרמקולים תת מימיים.

טיפול במכל הציפה הוכח מדעית כשיטה יעילה להפחתת מתחים, הפחתת כאבים, ריפוי פציעות ספורט ועוד. הציפה מיטיבה עם מחלות מוטות סטרס ובמיוחד מחלות של מערכת העיכול. הציפה משפרת את יכולות הלמידה והזיכרון, מפחיתה כאבים כרונים, מיגרנות וכאבי ראש וגורמת להרגיש טוב יותר. הציפה גם משפרת את איכות השינה, מקלה על טיפול בהתמכרויות ומיטיבה עם נשים הרות.

בחדר מבודד מאור ומרעשים, במיכל אישי שצורתו צורת צדפה, במים מינרליים נעימים בטמפרטורת הגוף, בשקט גמור ובחשיכה תוכלו לחוות חוויה ייחודית של הרפיה עמוקה, בה גופכם יחזור אל המצב הרגוע ביותר מאז לידתכם. אחרי שתיכנסו למים הרכים, משוחררים מכוח הכבידה ומטרדות היום-יום, תצופו בהרגשת איבוד מוחלט של משקל.
 
ההרגשה הנפלאה, נטולת הגירויים החיצוניים, שמעניק מכל הציפה נקראת "חסך חושי" (טיפול בגירוי סביבתי מצומצם).

הניתוק מאינספור גירויים המגיעים מבחוץ "משחררים" את הגוף והמוח ומפנים מקום להקשבה לקולות הפנימיים של הגוף והתודעה. מחקרים מצאו שכך טיפול במכל הציפה משפר למידה וזיכרון, מפחית מתחים גופניים ונפשיים, משפר הליכי ריפוי, מפחית כאבים, מעורר יצירתיות ותשובות פנימיות, משפר את מצב הרוח ועוד.

מיכל ציפה הוא תא המבודד את האדם מגירויים חיצוניים המפעילים את החושים. גובה המים במיכל מגיע ל-35 ס"מ והם מכילים ריכוז גבוה של מלח אפסום (מגנזיום סולפט) המומס בתוכם. טמפרטורת המים נשמרת בחום קבוע, זהה לטמפרטורת גוף האדם, בכדי למנוע תחושת חום או קור. למיכל דלת מכסה קלה אותה ניתן לסגור בקלות או להשאיר פתוחה לפי בחירה. בזמן הציפה ניתן לשמור על שקט או לשמוע ולהרגיש מוזיקה מיוחדת המגיעה מרמקולים תת מימיים. הציפה מתבצעת בשכיבה על הגב, עם הפנים כלפי מעלה. המלח הופך את המים לכבדים במידה כה רבה עד שהם מעלים אותך אל פני השטח ועוטפים את גופך הצף בחוסר משקל.

לאורחי חדר הציפה מצפה ערכה אישית הכוללת מגבת, סבון, שמפו, קרם גוף וג'ל רחצה, כמו גם הדרכה אישית וסרטון הדרכה בטרם הכניסה לחדר הציפה.

שלח/י ווצאפ
1
נשמח לסייע לך
שלום, נשמח לסייע לך בטיפול טבעי בהפרעות קשב.
Call Now Button