ז'בוטינסקי 35

(מגדל התאומים 2, קומה 7)
רמת גן

החלוץ 47

ירושלים

פגישת יעוץ ללא עלות

מושגים ותנאי השירות

אימונים: מספר האימונים המומלץ יתואם עימך. אנו ניצור עימך קשר על מנת לתאם תאריכים ושעות ספציפיים לאימונים שלך. כל האימונים צריכים להתקיים בתוך פרק הזמן שנקבע בעת הזמנת האימון ויצוין במידע שיינתן לך.

חשוב: אנו לא משמשים בשום אופן כמוסד רפואי. אנחנו לא מטפלים, מאבחנים או מרפאים שום מצב רפואי או פסיכולוגי.

הסכמה: בהיכנסך לאימון  נוירופידבק נוירו- קוגנטיבי (NCT Neurofeedback) אתה מכיר בכך שבחרת מרצונך לקבל את השירותים המסופקים על ידינו.

היעדר אחריות או התחייבות. כל מוח הוא שונה, ולכן כל אדם מגיב באופן אחר לאימון המוחי. הניסיון המקצועי של קליניקת גלים מצביע על אחוזי הצלחה גבוהים, אך יחד עם זאת, איננו מספקים אחריות בכל הקשור לתוצאות שתקבל או לא תקבל כתוצאה מקבלת השירות שאנו מספקים.

השירות שאנו נותנים

עיכובים שאינם בשליטתנו. במידה ומתן השירות על ידנו נדחה עקב אירוע שאיננו בשליטתנו, אנחנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי על מנת להודיע על העיכוב ונפעל על מנת לצמצמם את השפעת העיכוב על האימון. בהינתן והיה אירוע שאינו בשליטתנו, אנחנו לא נהיה אחראיים על עיכובים שייווצרו בעקבותיו.

אי הגעה או שינוי בתור פחות מ 24 שעות טרם התור. במידה ואינך מגיע לתור שנקבע עבורך או משנה את תאריך או שעת התור תוך פחות מ24 שעות לפני מועד התור, במקרה כזה תחויב חיוב מלא עבור התור. במקרה של איחור לאימון , השירות יינתן רק למשך הזמן שנשאר מזמן האימון  שנקבע לך מראש.

שינוי תאריך ושעת הטיפול. ביכולתך לשנות את התאריך והשעה עבור אימונים עתידיים. כל שינוי בתאריך ו/או שעה עבור תור שהוזמן מראש צריך להיעשות ולהיות מאושר על ידנו, לא פחות מ24 שעות לפני המועד שנקבע (להוציא סופי שבוע וחופשות). אנא שים לב כי הודעה 24 שעות מראש מתייחסת ל24 שעות ביום עבודה רגיל, כלומר, מראשון עד חמישי להוציא חגים וחופשות.

למשל, על מנת לבטל פגישה המתקיימת ביום ראשון בשעה 10 בבוקר, ההודעה על כך חייבת להינתן לא יאוחר מ10:00 בבוקר ביום חמישי שלפני כן.

במקרה שבו לא ניתנה התראה על שינוי או ביטול תור עד 24 שעות לפני מועד התור, תחויב חיוב מלא על התור שבוטל. במידה והאימון משולם מראש, טיפול זה יחשב כאימון  שמומש.

 

זכותך לביטול ההסכם

ביכולתך תמיד לסיים את מהלך סדרת האימונים לפני מועד הסיום שלה. אתה יכול ליצור איתנו קשר בכל זמן על מנת לסיים את ההסכם, אבל בנסיבות מסוימות תחויב בסכום מסוים במקרה של ביטול. לדוגמה:

מחירים ותכניות

מחירי השירות הינם כדלהלן:

* ישנה אפשרות לקבלת החזרים מחברות הביטוח הפרטיות בהתאם לפוליסת המבוטח.

 

זכותנו לבצע שינויים

אנחנו עשויים לשנות את השירותים שלנו על מנת כדי ליישם התאמות ושיפורים טכניים קטנים, כמו גם כדי להבטיח שתקבל את השירותים המתאימים ביותר עם התקדמות האימונים שלך. שינויים אלה לא ישפיעו על אספקת השירות מצידנו.

אנו שמורים לעצמנו את הזכות ליישם שינויים במסמך מושגים ותנאי השירות זה ללא הודעה אישית מראש. מסמך המושגים ותנאי השירות נמצא תמיד זמין עבורך בכל זמן שתרצה לעיין בו.

 

הצהרה והתחייבות

אני, החתום/ה מטה, מצהיר/ה כדלקמן :

 

מיפוי גלי מוח (QEEG) :

– ידוע לי כי  אמורה להיערך  לי בדיקה למיפוי גלי מוח (QEEG) במרכז גלים ואני נותן/ת את הסכמתי לכך.

– מאשר שקיבלתי הסבר לגבי התהליך,  המהות ותכולת המיפוי.

– הובהר לי כי תיקבע לי פגישת פענוח שבה יוצגו לי ממצאי המיפוי ומשמעותם לגבי.

– הובהר לי כי עלי להצטייד בכל הדרוש לי כדי  לרשום ולסכם לעצמי נתונים במהלך השיחה.

– הובהר לי כי מרכז גלים  יספק לי טבלאות עם הנתונים  שנמדדו במהלך המיפוי, ככל שהדבר יתבקש   מפורשות על-ידי.

– הובהר לי כי אני רשאי/ת על-פי בחירתי  לצרף  לפגישת הפענוח כל אדם שאמצא לנכון.

– הובהר לי כי ממצאי המיפוי  יוצגו לי על-ידי אחד מאנשי המקצוע של מרכז גלים.

–  הובהר לי חד משמעית  שממצאי המיפוי אינם באים במקום כל בדיקה רפואית  ו/או התייעצות עם רופא.

שלח/י ווצאפ
1
נשמח לסייע לך
שלום, נשמח לסייע לך בטיפול טבעי בהפרעות קשב.
Call Now Button