ז'בוטינסקי 35

(מגדל התאומים 2, קומה 7)
רמת גן

החלוץ 47

ירושלים

פגישת יעוץ ללא עלות

אנשי ונשות עסקים והיי-טק

מיכל ציפה- הפתרון האולטימטיבי לעובד האפקטיבי!
סביבת עבודה תובענית, ישיבה ממושכת מול מחשב וחשיפה מתמדת לתחרות תורמים לכך שמספר הולך וגדל של אנשי ונשות עסקים ואנשי הייטק סובלים ממתח ומבעיות בריאות שונות החל בכאבי ראש ומיגרנות וכלה בכאבי גב, שרירים ופרקים.

הצלחה עסקית לא צריכה לבוא על חשבון הבריאות!

מי רוצה עובד מרוצה??? כולם!
ידוע כי עובד מרוצה=עובד פרודוקטיבי. ופרודוקטיביות כך אומרים היא חלק מהמתכון להצלחה.

אז איך תשמרו על העובדים שלכם חדורי מוטיבציה ובעלי ערך? זה קל, תרגיעו אותם.

הציפה במיכל המיוחד מעניקה מענה מיידי לבעיות האופייניות למגזר העסקי. היא תאפשר לכם ולעובדיכם להתנתק מכל הרעש והחלצים של היומיום, להפחית את המתח ולצאת בכוחות מחודשים.


אז תנו לעצמכם לצוף מעל הבעיות…
זה לא חדש כי רבים ורבות מאנשי ונשות העסקים וההיי-טק נתונים למתח,לחץ ותנאי עבודה העלולים לגרום לבעיות בריאותיות שונות- החל מכאבי ראש ומיגרנות וכלה בכאבי גב, שרירים ופרקים.

התוצאה ? מצב רוח ירוד, ירידה בתפוקה ועובד לא מרוצה.

הפיתרון? לצוף מעל כל הבעיות. כן, לצוף.

 

מוכח מדעית!

בניגוד לשיטות אחרות הדורשות המתנה ארוכה, התמדה והתחייבות לאורך זמן, מחקרים מדעיים הוכיחו כי מיכל הציפה מציע אפקט חיובי מיידי. כבר לאחר שעת ציפה אחת מובטחת הפחתת מתח,לצד שיפור ביצועים, שיפור הריכוז והחיוניות ושיפור יכולת פתרון בעיות וקבלת החלטות.

איך זה עובד?

מיכל הציפה הו תא אישי דמוי צדפה. הציפה היא בשקט מוחלט ואור עמום על גבי מים בטמפרטורה הזהה לטמפרטורת הגוף, המכילים ריכוז של מלחים חיוניים. המיכל אינו עמוק (בסה"כ 35 ס"מ של מים,) ומיד עם הכניסה למים ניתן לחוש את הרוגע והשלווה העוטפים את הגוף ולצוף ללא שום מאמץ.

שלח/י ווצאפ
1
נשמח לסייע לך
שלום, נשמח לסייע לך בטיפול טבעי בהפרעות קשב.
Call Now Button