ז'בוטינסקי 35

(מגדל התאומים 2, קומה 7)
רמת גן

החלוץ 47

ירושלים

פגישת יעוץ ללא עלות

"להשתמש במוח לשם שינוי "

יעל לנגפורד, מייסדת ומקימת מרכז גלים- טכנולוגיות טיפול מתקדמות ופיתוח המוח.

יעל לנגפורד הקימה את מרכז גלים ואת שיטת יעל לנגפורד שמשמשת עד היום מטופלים רבים בהצלחה גדולה.

שיטת יעל לנגפורד זוהי שיטה שמורכבת מטכנולוגיות נוירופידבק מתקדמות, טיפולים רגשיים קוגנטיבים וכלים מגוונים נוספים. מטרת הטיפול באמצעות שיטת יעל לנגפורד היא לסייע לאנשים לפתח בקרה רצונית על תהליכי התפתחות גופנית ,שיכלית ונפשית של האדם.

הטיפול מותאם לילדים, מבוגרים ולגיל השלישי. לכל אחד תותאם תכנית טיפולים אישית עבורו.

הטיפול מיועד לסובלים מהפרעות קשב שמעונינים להתגבר עליהן ללא צורך בנטילת תרופות, לסובלים מחרדות, דכאון, בעיות שינה, מחלות סטרס, כאבים ועוד.

הסיסמה שליוותה אותה במהלך מחקריה היתה: 'לצאת מהמעבדה וליישם בחיים האמיתיים'. .

לגיל השלישי

אימון מוחי וקוגניטיבי לגיל השלישי בקליניקה במרכז גלים ישנה תוכנית טיפול ייחודית לגיל השלישי, למניעת הידרדרות חשיבתית ומוחית ושיפור תפקודים קוגניטיביים. הבעיה היכולת להתרכז, לאחסן

למבוגרים

במרכז גלים קליניקה לייעוץ וטיפול בסטרס, ובבעיות בריאותיות או נפשיות תלויות סטרס. הקליניקה פועלת במרכז גלים אשר צבר בשנות פעילותו מוניטין רב בתחומי הטיפול במתח,

הפרעות קשב וריכוז

טיפול נוירופידבק לילדים

באמצעות שיטת יעל לנגפורד אנו מטפלים במגוון רחב של בעיות רפואיות, נפשיות וגופניות, בילדים: הפרעות קשב וריכוז ADD הפרעות קשב ריכוז עם היפראקטיביות – ADHD

המדע הוא כלי מודע בידי המודעות לבטא את תוכן החיים ולהתוודע אליהם בחוויה מודעת…

נוירופידבק ביופידבק מתקדם

יעל לנגפורד ז"ל, מייסדת גלים ומפתחת השיטה לאימון מוחי פיתחה שיטת טיפול ייחודית המאפשרת לאדם לשלוט טוב יותר על גופו וגלי מוחו ולשנות את תגובותיו הפיזיולוגיות והרגשיות במצבים של לחץ,מתח, חרדה , הפרעות קשב וריכוז ומגוון רחב של בעיות רפואיות.
במהלך הטיפול המיכשור המיוחד מראה לאדם את השינויים המתרחשים בגופו ומוחו בזמן אמת והמומחה המוצמד לו באופן אישי מלמד אותו כיצד להשתמש בגלי המוח ולהפעיל איזורים אחרים שלא היה מודע אליהם קודם לכן. השינוי שמתרחש במוח ובגוף דומה לפעולה במכון כושר, אנו מאמנים את המוח עד שהשינוי הוא פזיולוגי וקבוע לכל החיים.

במרכז גלים אנו מטפלים במקור ובשורש ממנו נובעת הבעיה, ומתאימה את הטיפול הרחב והמקצועי ביותר.

"להוציא מהמעבדה ולהכנס לחיים האמיתיים"

הסיסמה שליוותה את יעל לאורך כל הדרך שלה בפיתוח המחקר והשיטה היתה : 'להוציא מהמעבדה ולהכניס לחיים'. יעל היתה חוקרת ומדענית מהמעלה הראשונה, אך תמיד היה חסר לה הקישור של הדברים המדהימים שנמצאים במחקר ובמעבדות לחיים האמיתיים. היא לקחה על עצמה לפתח ולהביא את הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות ביותר על מנת לעזור לאנשים ולתת להם אפשרות נוספת להתמודד עם מה שמפריע להם.

ומה היא גילתה?

"המחקר שלה התמקד בתחום אימון גלי המח. בכל פעולה או מחשבה המח מפעיל חלקים אחרים. היא חקרה תחומים רבים וגילתה שבעזרת שילוב של טכנולוגיות טיפולי נוירופידבק וטיפול קוגנטיבי ונפשי ניתן לעזור לאדם לשנות באופן רצוני את גלי המח שלו. וכך היא הביאה את השיטה לארץ ופתחה את מכון גלים שעוזר לבעיות של הפרעות קשב, חרדות שונות, דכאון, שחרור לחצים, מתח ועוד".

כיום מרכז גלים מנוהל על ידי בנותיה של יעל, רחל ונעמי שממשיכות את דרכה ואת שיטתה. יום יום אנו רואים במרכז גלים כיצד השיטה עוזרת לאלפי אנשים, משנה להם את החיים ומביאה אותם למקום שהם שואפים להגיע.

 

מן העיתונות

שלח/י ווצאפ
1
נשמח לסייע לך
שלום, נשמח לסייע לך בטיפול טבעי בהפרעות קשב.
Call Now Button