ז'בוטינסקי 35

(מגדל התאומים 2, קומה 7)
רמת גן

החלוץ 47

ירושלים

פגישת יעוץ ללא עלות

סביבת עבודה תובענית, ישיבה ממושכת מול מחשב וחשיפה מתמדת לתחרות תורמים לכך שמספר הולך וגדל של אנשי ונשות עסקים ואנשי הייטק סובלים ממתח ומבעיות בריאות שונות החל בכאבי ראש ומיגרנות וכלה בכאבי גב, שרירים ופרקים.

הציפה מעניקה מענה כמעט מיידי לבעיות האופייניות למגזר העסקי: הפחתת המתח בשרירים, הקלה על כאבים ונטרול רעלים ונזקים גופניים מוטי סטרס.בניגוד לשיטות אחרות הדורשות התמדה והתחייבות לאורך זמן לצד המתנה ארוכה עד להשגת אפקט מצטבר, הטיפול במכל הציפה מציע הפחתה מיידית של סטרס ואינו דורש מהצף ידע או ניסיון מוקדם.כבר לאחר שעת ציפה מובטחת הפחתת מתח לצד שיפור ביצועים, יצירתיות, יכולת פתרון בעיות וקבלת החלטות, ריכוז וחיוניות.

בחדר מבודד מאור ומרעשים, במיכל אישי שצורתו צורת צדפה, במים מינרליים נעימים בטמפרטורת הגוף, בשקט גמור ובחשיכה תוכלו לחוות חוויה ייחודית של הרפיה עמוקה, בה גופכם יחזור אל המצב הרגוע ביותר מאז לידתכם.אחרי שתיכנסו למים הרכים, משוחררים מכוח הכבידה ומטרדות היום-יום, תצופו בהרגשת איבוד מוחלט של משקל.

ההרגשה הנפלאה, נטולת הגירויים החיצוניים, שמעניק מכל הציפה נקראת "חסך חושי". הניתוק מאינספור גירויים המגיעים מבחוץ "משחררים" את הגוף והמוח ומפנים מקום להקשבה לקולות הפנימיים של הגוף והתודעה.מחקרים מצאו שכך טיפול במכל הציפה משפר למידה וזיכרון, מפחית מתחים גופניים ונפשיים, משפר הליכי ריפוי, מפחית כאבים, מעורר יצירתיות ותשובות פנימיות, משפר את מצב הרוח ועוד.מיכל ציפה הוא תא המבודד את האדם מגירויים חיצוניים המפעילים את החושים. גובה המים במיכל מגיע ל-35 ס"מ והם מכילים ריכוז גבוה של מלח אפסום (מגנזיום סולפט) המומס בתוכם. טמפרטורת המים נשמרת בחום קבוע, זהה לטמפרטורת גוף האדם, בכדי למנוע תחושת חום או קור.

למיכל דלת מכסה קלה אותה ניתן לסגור בקלות או להשאיר פתוחה לפי בחירה. בזמן הציפה ניתן לשמור על שקט או לשמוע ולהרגיש מוזיקה מיוחדת המגיעה מרמקולים תת מימיים. הציפה מתבצעת בשכיבה על הגב, עם הפנים כלפי מעלה. המלח הופך את המים לכבדים במידה כה רבה עד שהם מעלים אותך אל פני השטח ועוטפים את גופך הצף בחוסר משקל. לאורחי חדר הציפה מצפה ערכה אישית הכוללת מגבת, סבון, שמפו, קרם גוף וג'ל רחצה, כמו גם הדרכה אישית וסרטון הדרכה בטרם הכניסה לחדר הציפה.שלח/י ווצאפ
1
נשמח לסייע לך
שלום, נשמח לסייע לך בטיפול טבעי בהפרעות קשב.
Call Now Button